fbpx
Zpět na články
07.02.2021

Jak zabránit, aby se z náboráře nestal administrativní pracovník

Práce personalistu by byla ideální, kdyby byla výhradně jen o hledání kandidátů a pohovorech s nimi. Každá práce má však i své méně zábavné stránky. Jednou z nich je v personalistice právě administrativa.

píšící propracovaný muž v košili a kravatě opírající si čelo o druhou ruku a před ním jsou spousty dokumentů

Administrativní pracovník hledající zaměstnanců

Ano, uhodli jste. Řeč je o náborářích. Bez administrativy se dnes neobejde žádné povolání. O to více to platí pro výběrový proces, kde s se s každým novým kandidátem k náborář dostává i spousta nových dat, která jsou nutná zpracovat. Čtení a třídění životopisů, manuální vkládání dat do nepřehledných tabulek, jiné rutinní papírování, odpovídání na maily atd. Administrativa tak obírá personalisty denně průměrně o 3-4 hodiny času. Pokud na tyto rutinní činnosti nemáte vyhrazeného administrativního pracovníka, nezbývá vám nic jiného než se s touto rolí poprat. Nebo snad ne?

Nechejte administrativu na software

Neustálý technologický rozvoj neztratil svižné tempo ani v HR sféře. Dnes díky sofistikovaným funkcím různých HR softwarů dokážete čas strávený administrativou zkrátit až na třetinu. Software tak rutinní administrativní činnosti dokáže udělat i bez vaší přítomnosti nebo umožňuje jejich zpracování tak jednoduše, že vám stačí udělat pár kliků.

Expert (nejen) na papírování

Na trhu jsou dnes stovky HR softwarů, které zjednodušují personální management. Pokud se však chcete co nejrychleji zbavit právě administrativních povinností a získat více času na kandidáty, pak pro vás bude tím nejlepším administrativním pomocníkem právě RECRU HR software. Jak dlouho by vám trvalo přečíst životopis kandidáta, manuálně vepsat všechny informace do tabulek a zaevidovat všechny potřebné dokumenty? S RECRU vám to potrvá pár vteřin. RECRU za vás bude automaticky nahrávat životopisy přicházející do vaší schránky, roztřídí jejich obsah a bez potřeby vaší přítomnosti bude vytvářet a aktualizovat přehlednou databázi kandidátů, v níž se nemáte šanci ztratit. Toto všechno dokáže udělat asi za 0,07 sekundy. Čas už neztratíte ani individuální přípravou dokumentů. RECRU umožňuje vytvoření šablony s automatickou personalizací údajů, kterou můžete následně hromadně kandidátem rozeslat. To zdaleka není všechno. Umožňuje také například zprávu GDPR, automatické odpovědi na reakce, testování, automatické vyhodnocování testů a dotazníků a mnoho dalšího. Nedovolte, aby se z vás stal jen administrativní pracovník a ušetřete více než 30 % času na důležitější věci. Získejte RECRU a staňte se opravdovým náborářem.

Recenze

Naše hodnocení na srovnávacích portálech.

5/5
5/5
Best value
95/100
5/5

Naši klienti