fbpx

Měníme pohled na personalistiku

Potřebujete ty nejlepší? RECRU vám je pomůže získat.

Lidskými zdroji se zabýváme od roku 2012. Zprostředkovali jsme více než 20 tisíc pracovních kontraktů po celé Evropě. Našimi klienty jsou společnosti, které hledají kvalitní zaměstnance, či personalisté, kteří potřebují řídit objemnou HR agendu efektivně a prostřednictvím sofistikovaných nástrojů. Proto RECRU neustále inovujeme a podle potřeby upravujeme na míru.

Rosteme spolu s vámi

2012
ROK VZNIKU
24/7
PODPORA
15
ZEMÍ
1 800
UŽIVATELŮ

Rozhodli jsme se zefektivnit recruitment

Od roku 2012 píšu společně se svým týmem úspěšný příběh HR softwaru RECRU. Během své předchozí praxe v recruitmentu jsem neustále hledal možnosti zefektivnění výběrového procesu. Nakonec jsem se rozhodl najít vlastní způsob prostřednictvím komplexního HR softwaru. Zkušenost z oblasti lidských zdrojů mi pomáhá identifikaci potřeb našich klientů a během komunikace s nimi. Neustále se snažíme zvyšovat kvalitu a inovovat RECRU tak, aby odrážel potřeby trhu a aktuální vývoj technologií. Hledám odpovědi na to, proč a jak věci fungují, abychom je následně s celým týmem mohli zlepšit a zefektivnit.

Slavo Fulek
CEO
Slavo Fulek, CEO

Informace, které máte vždy po ruce

S úspěchem píšu příběh RECRU se stejným týmem už od prvních řádků. Předtím jsem působil v oblasti IT technologií a programoval úspěchy jiných firem. Možnost vytvořit vlastní software byla mým snem. Komunikace s uživateli RECRU a jejich zpětná vazba mě motivují neustále pracovat na technických vylepšeních a funkčnosti softwaru v souladu s měnícími se trendy, požadavky trhu a klientů. Svým přístupem neustále posouvám kvalitu i funkčnost softwaru vpřed.

Miroslav Šmida
CTO
Miroslav Šmida, CTO

Recenze

Naše hodnocení na srovnávacích portálech.

5/5
5/5
Best value
95/100
5/5

Naši klienti